HAKKIMIZDA

Ahşaba hayat verme yolculuğumuz 1975 senesinde Sanat Okulu öncülüğünde başladı. En güzide el emeği sanatçılarından aldığımız paha biçilmez derslerle mobilya ve dekorasyon dünyasına ilk adımlarımızı attık. Ahşabın dilinden anlayan eski ustaların gözetiminde çalışarak benzersiz tecrübeler edindik.

 

1983 yılına geldiğimizde artık kendi vizyonumuzla ilerlemeye hazırdık. Hayalimiz, hayallerinizdeki evleri yaratmaktı. Tamamen el işçiliğiyle hazırladığımız mobilyalarımız nice evlerin mutluluğu oldu. İlk başladığımız günden bu yana kişiye özel tasarımlarımızla, butik hizmet anlayışımızı kaybetmeden ahşap sanatını hayatlarınıza taşıdık.

 

Sadece evlerle sınırlı kalmadık, sayısız proje ile oteller, iş yerleri ve ofisler tasarladık. Sanat Okulu’nda başlayan meslek hayatımız, yaptığımız benzersiz işler ve mesleğe kazandırdığımız onlarca yeni usta ile, kendi başına bir sanat okuluna dönüştü.

 

Hala Küçük Sanayi’deki 1000 metrekarelik atölyemizde seçkin müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Hayalinizdeki dekorasyonu gerçeğe dönüştürmek için iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

MOBİLYA

Bir evin içinde sanat varsa, hayat da vardır.

Uzman kadromuz ve mobilya sanatına yıllarını vermiş ustalarımızla, önce dekore edeceğimiz mekanı yerinde görüp alan araştırmamızı yapıyoruz. Hayallerinizi el işçiliğimizle birleştirip sizlere ömür boyu yaşanacak kaliteli ve konforlu evler sunuyoruz.

PROJE ve UYGULAMA

Zamanında, kaliteli ve yaratıcı…

İş hayatımızın ilk gününden günümüze kadar birbirinden başarılı proje ve uygulamalarla dolu. İsmimizin profesyonellik ve kaliteyle anılacağı işlerle durmadan çalışmaya devam ediyoruz.